Winsnare virüsü nasıl kaldırılır

Merhaba winsnare virüsü bilgisayarıma musallat oldu ve kalkmıyor denetim masasından kaldırmaya çalıştım kalkmadı revo unistaller programıylada denedim gene kalkmadı adwcleaner diye bir antivirüs indirdim o da kaldıramadı roaming dosyasında olduğunu buldum silmeye çalıştım açık olduğundan kaldıramıyor dedi görev yöneticisinden hizmetlere gelip winsnare yazan bir şey gördüm hizmeti durdur dedim erişim engellendi dedi bu virüsü kaldırmanın yolu var mı ?

gurhandumlupinar gurhandumlupinar (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Winsnare virüsü nasıl kaldırılır ? denemiş ve 100% sonuç vermiştir

    önerim Tanınmamış sitelerden indirilen programları çalıştırdığınızda bilgisayarınızıa arka pilanda gizili olarak

    tarayıcı korsanı veya başka virüs ve malware indiriebilir tarayıcılar çalışmaz durma gelir

    bilgisayara format atmanız gerekebilir o sebepten tanımadığınız sitelerden cracklı program indirmeyin

    çözümü nedir?

    1. Revo Uninstaller 30 gün ücretsiz indirin kurun Winsnare burda görünür kalldırın
    2. zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın
    3. bilgisayarı yeniden başlatın.

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      denedim ve sonuç vermedi bu tekrardan hortladı kısacası ve ücretsiz sürümü de şu an sona erdi başka bir öneriniz varmı acaba acill lütfen..

      ciayco33 ciayco33 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • revounistaller indirin burda program görünür tamamen kaldırın candan 7 yıl önce
      • link verdim yukarda candan 7 yıl önce
      • zemana anti malware tam olarak kaldırıp kurun yeniden 15 gün veriyor candan 7 yıl önce