WinToUSB yetersiz alan hatası

WinToUSB ile 8 cigabayt  flaş belleğe windows 8.1 kurmak istiyorum yetersiz alan hatası veriyor ne yapmalıyım

gkha gkha (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dostum bir kaç kez sormuşsun, cevap da vermişler. 8GB yapmak istediğin iş için yetersiz. Başka bir USB bellek almalısın.

    Bak burada @murat yazmış: USB belleğe Windows yazdırmak için en az kaç GB olmalı?

    Daha önceki sorularına bakarak yapmak istediğin işlemle ilgili şunlara ihtiyacın var:

    USB üzerinden bir başka USB Flash'a Windows kurmak için gerekli Malzemeler

    Yani senin 2 tane USB belleğe ihtiyacın var. 1. USB belleğe Windows ISO dosyasını yazdıracaksın. Sonra o USB bellek ile kurulumu başlatacaksın ve 2. USB belleğe yani 32GB olana yükleme yapacaksın.

    hakan hakan (15394)