Wireless artık çekmiyor !!!

Merhaba benim laptobumun wifi si herzaman belirli bir yere koyduğumda çekerdi yani modeme  yakın bir yere koyduğumda hemen bağlanırdı..Şimdi 4 5 diş çekmesine rağmen bağlanmıyor.Bende broadcom u kaldırıp realtek indiiryim dedim o da olmadı hep broadcom indiriyor windows update ne yapmam lazım 2 gündür bu sorunla karşılaşıyorum.

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sistemi problem öncesi bir zamana geri almayı denedinmi?

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?  (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)