wireless gamepad f710 windows 10 da çalışmıyor

arkadaşlar logitegin pc oyun akolu olan wireless gamepad f710 windows 10 yükledikten sonra çalşmamaya başladı..evet biliyorum sürücüler diyeceksiniz ama olmuyor..öncen win 10 varken sıkındı yapmadı ama pc ye ssd takıp yeniden windows 10 kurduktan sonra böyle bir problem ile karşılaştım...yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

irfan irfan (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şunu dener misiniz?

    Bu çözümü logitech forumundan aldım.

    Wireless Gamepad F710 Windows 10 sorunu çözümü:

    1. Aygıt Yöneticisine gidin.
    2. Wireless Gamepad F710'ı bulun ve sağ tuşla tıklayın.
    3. Sürücü yazılımını güncelleştir'i seçin.
    4. Sürücü yazılımı için Bilgisayarımı tara'yı seçin.
    5. Bilgisayarmdaki aygıt sürücüleri listesinden seçemem izin ver'i tıklayın.
    6. Xbox 360 Çevre Birimleri altında Windows için Xbox360 denetleyici'i seçin
    7. İleriyi tıklayın.
    8. Uyarı verdiğinde Evet'i tıklayın.

    Ayrıca Logitech Wireless Gamepad F710 için Windows 10'da sorun çıkarttığını kabul etmiş.

    hakan hakan (15409)