Wireless İnternet Bağlantısı bi girip bakın

Öncelikle normal olarak wifi alıcısyla yani masaüstü pc den bağlanıyodum bağlandığı ağ TTNET HUWEI OLARAK YAZIYODU BAĞLANDI YAZIYODU YANİ sonra ise TT ADSL-TT Net_Gay(802.11N Usb Wirelles,TR) Yazmaya başladı bu neden oldu

ahmet5847 ahmet5847 (92)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Modem değişikliği yaptınmı? Kablosuz Ağ Adı (SSID) değişikliği modem değiştirilirse olur (Farklı model/marka modemler farklı ve özel SSID ile görünürler). Birde bazı marka/model modemlerde bu Kablosuz Ağ Adlarında kullanıcılar değişiklik yapabilirler ve bu ismi kendileri el ile girebilirler; kayıt altına alarak o şekilde sabitleyebilirler.

    Eğer üsttekiler değilse, TTNET senin bağlantını sağlayayan portlarda bir değişiklik yapmıştır, o sebepledir (Seyrekte olsa kendi teknik ihtiyaçlarına göre veya başka sebeplerle bu çeşit değişikliklere gidebiliyorlar). Bunu Türktelekomun (eski TTNET'in) kendisine sorabilirsin. Bunu yapmadan önce Türktelekom Online işlemlerden (tek şifre ile giriliyor) abonelik bilgilerinde bir farklılık olup olmadığınada göz atarsın (Bir yanlışlık olma ihtimaline karşı). Birde hız testi yap istersen.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Teşekürrler ama ben sadece şunu öğrenmek istiyorum bunun bana bi zararı varmı ahmet5847 7 yıl önce
    • Eğer tarifen değişmediyse ve internet bağlantısı hızında falan bir azalma olmadıysa, neden zararı olsunki? Bunları kontrol et demiştim. temmuz 7 yıl önce