wireless sürücüsü yüklemiyor

Exper Karizma A5V-C83 15.6 Markalı Laptopa sahibim.

Wireless WLAN'ı kuramıyorum. Wireless'in kendisini yüklüyor ama 3 tane yan uygulaması var onların 1 tanesini yüklüyor.

EAP-FAST.msi        1.544.704 boyutunda                                                                                                                 EAP-LEAP.msi         829.440  boyutunda                                                                                                                 EAP-PEAP.ms   1.304.576  boyutunda  burdaki EAP-LEAP.msi  hemen yüklüyor

ama EAP-FAST.msi yüklemiyor öylece duruyor önceden böyle degildi anında yüklüyordu acil yardımınızı bekliyorum   işletim sistemim windows 8 pro 64 bit

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcını bulup kaldır. Tekrar yüklemeyi dene.

    Ekleme:

    Aygıt yöneticisinde en üstte Görünüm sekmesinde Gizli aygıtları göster de sonra ağ bağdaştırıcısı sekmesinde bahsettiğin driverlar varsa onları kaldır. Eğer yoksa eski ağ bağdaştırıcını da dahil olarak tekrar kaldır.Böylece tüm ağ bağdaştırıcıların kalkmış olacak. Ve sonra yeniden yüklemeye çalış.Diğer driverların içinde de olabilir bahsettiğin yazılımlar.Bir bakarsın.

    yusufbozar yusufbozar (348)
    9 yıl önce cevaplandı

    • hocam ağ bağdaşcıtırısında kaldır seçenegi yok malesef özellekler ve donanım değişikliklerini tara diye seçenek var sol tarafındaki ok işaretine tıklayıp wirelessi bulup onu kaldırdım sürücüyü yeniden kurmak istedim ama yine aynı sorun efsaneemrahylz 9 yıl önce
    • Yukarı ekleme yaptım bir dene yusufbozar 9 yıl önce

    EXPER KARIZMA A5V Laptopda  kablosuz ağ bağdaştırıcısı olarak Realtek / RT8723A  görünüyor.

    1. Windows 8 EXPER KARIZMA A5V  Wi-fi sürücününü buradan indirebilirsiniz.
    2. indirdiğiniz WLAN_RTL8723A[Win8][2007.4.1001.2012](311012).zip dosyasını açın.
    3. Zip dosyasını çıkarttığını klasörde Setup.exe dosyasını iki kere tıklayın.

    Yukarıda bahsettiğiniz dosyalar yukarıda linkini verdiğim kurulum dosyasının bir parçası.

    Siz linkten indirin ve yukarıda anlattığım gibi kurulumu yapın.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • olmuyor yine aynı efsaneemrahylz 9 yıl önce
    • hata mı veriyor, nedir aynı olan? cemkara 9 yıl önce
    • hata vermiyor sorduğum soru gibi şimdi yükleniyor cisco EAP-FAST yazısı öylece duruyor efsaneemrahylz 9 yıl önce