wirelles bağlantısında hata oluyor nasıl çözülebilir?

exper style notbook umda wirelles bağlantısı birden koptu ve birdahada geri gelmedi.sağ altta sorun gider butonuna bastığımda çalışmıyor,normalde düzeltirdi ama olmuyor.driverına da baktık var ama olmuyo.kablo taktığımızdada görmüyor.acaba nasıl düzeltebilirim?

vetman vetman (1)
10 yıl önce sordu

  • Herhangi bir hata mesaji var mi? Masaustunde sag alt kosede, saatin orada, kablosuz aglari gorebiliyor musunuz? Aga baglanirken mi hata veriyor? hakan 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

1-Driveri Devre Dışı Bırak Ve Tekrar Etkinleştir
2-Güncel Driver Sürümü Var İse Yükle
3-Bilgisayarın Kısayol Tuşu Var İse Ordan Açmayı Dene
4-Aygıt Yöneticisine Yada Msconfigden Ayarları Kontol Et

speedy speedy (1)