Wireshark,Dsploit ve Zanti Gibi Programlardan Nasıl Korunurum?

Wireshark, Dsploit ve Zanti aynı kablosuz ağdaki kişilerin Facebook Instagram veya girdiği siteleri kredi kartı bilgilerini kaptırabiliyoruz...Vpn dahi yetmiyor.Özellikle wireshark tehlikeli...çünkü linux de kullanılıyor.Kısacası ben nasıl kendi bilgilerimi koruyabilirim ?

Not:Android ve Windows için bildiğiniz çözümler varsa.Lütfen söyleyiniz.

androidhacker androidhacker (28)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normal bildiğin virüslerden nasıl korunuyorsan bunlardan da benzer şekilde korunabilirsin. Ek olarak "Wireshark koruyucu" diye bir şey yok.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Peki Dsploit Zanti den nasıl korunabiliriz? androidhacker 6 yıl önce
    • Bu programlar hacking konularıyla alakalı, benim bu konuda tecrübem olmadığı için özel olarak bilgi veremiyorum. Ama aklına gelebilecek bütün şeylerine şifre koy. Öyle her isteyen "aaa hadi şunun bilgisayarına sızıp kredi kartı bilgilerini çalayım" diyemez. @androidhacker omercik 6 yıl önce
    • Pek bilgi veremedin ama genede sorumu ciddiye alıp cevap verdiğin için saol :) androidhacker 6 yıl önce