Wise Driver Care nedir? Wise Driver Care nasıl kullanılır?

Wise Driver Care nedir?

Wise Driver Care nasıl kullanılır?

Wise Driver Care ne işe yarar?

Wise Driver Care programını nereden indirebilirim?

Wise Driver Care ile ilgili işinize yarayacak tüm bilgiler aşağıda anlatılmıştır.

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wise Driver Care, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızdaki sürücüleri güncellemenizi sağlayan ücretsiz sürücü güncelleme programıdır.

    Wise Driver Care tam olarak ne iş yapar?

    Son derece kolay bir arayüzü ve kullanımı olan Wise Driver Care ile bilgisayarınızda güncel olmayan sürücüleri bulup onların yeni sürümlerini indirebilirsiniz.

    Wise Driver Care programı 600.000’den fazla drivera güncelleme yapabiliyor. NVIDIA, AMD, ASUS, Dell, HP, Intel, Microsoft dahil olmak üzere çoğu üreticinin yayınlamış olduğu sürücüleri otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

    Wise Driver Care güvenilir mi?

    Ben bugüne kadar yaptığım kullanımlarda herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. En güvenli sürücü güncelleme yöntemi üreticinin sitesinden yüklemektir. Bu gibi driver güncelleme programlarına son çare başvurmanızı tavsiye ederim.

    Wise Driver Care programını nereden indirebilirim?

    Wise Driver Care adresinden indirebilirsiniz.

    Wise Driver Care nasıl kullanılır?

    1. Öncelikle Wise Driver Care'yi yönetici olarak açalım.
    2. Güncel olmayan driverleri taramak için Kontrol et'e basın.
    3. Tarama bittikten sonra alttaki resimde gösterdiğim gibi Düzelt'e basalım.

    Ve yüklenmesini bekleyin ve işlem bitince benim önerim bilgisayarınızı yeniden başlatın ve işlem bitmiş olacaktır.

    darkcrak darkcrak (5168)