wix'de adsense çalışmıyor..

wix'deki eklentiden Üzgünüz,Google adsense şu anda sorun yaşıyor.Lütfen daha sonra tekrar deneyin. diyor.

ama google adsenseye kayıt olmak için girsem bile sitesine girmiyor bi loading ekranında yukarda bir çizgi gidip geliyor hiçbir zaman sonu gelmiyor.

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    domain adresinin google tarafından onaylanması gerekmekte onaylandıktan sonra reklamlar görünmeye başlayacaktır

    ka4nklnc ka4nklnc (21)
    6 yıl önce cevaplandı

    • adsenseye kayıt olayım diyorum sitesine giremıyorum bir şekilde kayıt olsamda loading ekranından çıkmıyor combine 6 yıl önce