WLAN Realtek / RT8723A zip dosyası bulamıyorum

merhaba laptopa format attım WLAN Realtek / RT8723A zip dosyası bulamıyorum googleden win10 64 bit laptopun üretici firmasına ulaşıyorum WLAN Realtek / RT8723A zip dosyası orda var indir butonuna tıklıyorum inmiyor sayfa yüklenemedi hatası veriyor http://file:///D:/%C4%B0ndirilenler/A5V(W25BEF).htm sayfa bu

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çözümü şu şekilde arkadaşlar Google Mağaza bağlantısına girip arama yerine touch vpn yazıp resimde görülen en üstteki uzantıyı tarayıcıya ekleyin eklediğiniz uzantının üzerine birkez tıklayıp connect butonuna tıklayın erişemediğiniz sayfalar bu uzantı sayesinde erişebiliyor  eğer erişemediğiniz sayfadan indirme yapacaksanız indir (dowloand) yazısına tıklayın karşınıza yine bu siteye ulaşılamıyor yazısı gelirse eklediğiniz touch vpn nin üzerine gelip connect yazısına tıklayın bu sayfaya ulaşılamıyor sayfasındayken klavye üzerinden F5 tuşuna basın inecektir ben öyle çözdüm

    gorele28 gorele28 (387)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows 7

      ftp://84.51.7.24/SURUCULER/DRIVERS/WLAN/WLAN_RTL8723A[Win7][2002.5.0703.2012](030712).zip

      Windows 8

      ftp://ftp.exper.com.tr/SURUCULER/DRIVERS/WLAN/WLAN_RTL8723A[Win8][2007.4.1001.2012](311012).zip

      Alteratif indirme linki: https://easyupload.io/m9ssp0

      FTP linklerini doğrudan tıklama, sağ tuşla tıkla ve Bağlantıyı Farklı Kaydet seçeneğini seç. Denedim iniyor.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

      • @murat bey başarısız - ağ hatası alıyorum inerken gorele28 4 yıl önce
      • siz windows 8 altındaki linki indirip başka bir siteye upload edip upload ettiğiniz linki benimle paylaşabilirmisiniz gorele28 4 yıl önce
      • @darkcrak sen yardımcı olurmusun gorele28 4 yıl önce