Wndows 10 Uyumlu Kasmayan Hangi Antivirüsü Önerirsiniz?

Merhaba, Windows Defender sizce yeterlimidir? eğer yeterli değilse windows 10 uyumlu kasmayan, güvenli, güçlü bir antivirüs programı arıyorum. hangisinini tavsiye edersiniz

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Malwarebytes Anti-Malware bu programı premıum a yükseltirseniz tam koruma sağlıyor bilgisayarı kasmaz ve çok aktif virüs yakalama özelliği var  ikinci olarak ESET Smart Security 9 tavsiye ederim

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Cevabınız için teşekkürler lion 8 yıl önce

    360 Total Security öneriyorum.Kasmaz.

    akif52 akif52 (34)