WO Mic kullanıyorum mikrofonumun sesi azaldı

WO Mic wifi bağlantısıyla telefonumu mikrofon gibi kullanıyorum sesim çok az gelmeye başladı mikrofonun dibine girip bağırınca anca o zaman biraz sesim geliyor ne yapabilirim?

Sorun telefonumun mikrofonunda da olabilir bilgisayardan mikrofonumun (telefonumun) sesini dinleye tıkladığımda çok az duyuyorum kendi sesimi

taha17 taha17 (91)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefondan ve PC'den mikrofon ses ayarlarını yükseltirsen düzelmesi lazım (Ayrıca PC'de hoparlör sesinide yüksek seviye ayarlamalı).

    temmuz temmuz (12505)