Wolfenstein The Old Blood açılma sorunu

Wolfenstein The Old Blood oyununu düzgün bir şekilde kurduğum halde oyun açılmıyor.Oyunun notunda "Block the game's exe in your firewall to prevent the game from trying to go online .. - If you install games to your systemdrive, it may be necessary to run this game with admin privileges instead." şeklinde bir ifade geçiyor.Güvenlik duvarıyla ilgili bir sorundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum.Daha önceki Wolfenstein The New Order oyununu gayet güzel bir şekilde açmıştım.Oyunun sistem gereksinimleri hemen hemen aynıydı.Bu sorunu nasıl çözebilirim?

komando82 komando82 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Admin sorduğum soruya cevap verecekmisiniz?

    komando82 komando82 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Admin verdiğiniz yolu denemeye çalıştım ama olmadı.Detaylı olarak açıklarmısınz? komando82 8 yıl önce