Wolfteam Client Checksum Hatası?

Client checksum Hatası ?

Çözümü Nedir?

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce sordu

      Toplam 1 Cevap

      Merhabalar bu Hatanın Çözümü İçin Aşağıdaki Yöntemleri uygulayın

      ÇÖZÜMLER:

      • Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.
      •
      • DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin.
      •
      • Virüs programınıza Wolfteam'i güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız.
      •
      •  Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i ve sadece güvenli işaretlemeniz yeter . Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.
      •
      •  Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.
      •
      •  Pc nizi Kaliteli Bir Virüs Programıyla Temizleyin

      huseyinking huseyinking (-50)