Wolfteam Client Checksum Hatası

Wolfteam Client Checksum Hatası ?

huseyinking huseyinking (-50)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Client Checksum nedir ?

    Bu hatayi aliyorsaniz internette dns ayarlarinizda bir problem oldugunu belirtmektedir  eğer hatayi almak istemiyorsanız ve Oyunu rahatça oynamak istiyorsaniz alti okuyunuz.

    İşte çözümlerimiz ;

    Not : bu işlemleri yaparken wolfteaminn kurulu olmasi gereklidir.

    1-) Bilgisayari ve Modeminizi Kapatıp Açın

    2-) DNS Ayarlarını Otomatik Yapın

    3-) Virüs programınıza Wolfteami Güvenli olarak işaretleyin aynı işlemi güvenlik duvarındada yapın.  eğer bu işlem olmazsa güvenlik programınızı ve güvenlik duvarınızı kapatın.

    4-)      Oyunu Denetim Masasından siliniz ve Oyunun kurulu oldugu dosyayı komple silip geri dönüşüm kutusunda siliniz. Ve yeni bir Kurulum dosyası indirip yükleyiniz ...

    5-)  Bilgisayarınıza Virüs bulaşmıştır kaliteli bir virüs proramı ile taratıp virüsleri silebilirsiniz.

    ANLATIM ALINTI DEILDIR

    TEŞEKKÜRLER :=)

    huseyinking huseyinking (-50)