Word'de madde numaralandırma sorunu

100'den itibaren noktanın yanında fazla boşluk var. Noktaya yazıyı nasıl yakınlaştırabilirim?

misty misty (556)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yazıyı yakınlaştırmak için:

    1. Numaradan ayrı yazan yazıya sağ tıklayın.

    2. Açılan menüde Paragraf seçeneğini açın.

    3. Paragraf penceresinde değerler yazacak.

    4. Girinti başlığı altındaki Değer seçeneğini, yüksek ihtimalle 0,64 olarak gelir, 0,8 yapın ve Tamam butonuna basın.

    Bu işlemi yaptıktan sonra yazacağınız satırlarda otomatik olarak yakın yazacaktır. Yani ilk ayrı yazılan 100 numaraya yapmanız yeterli.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim. misty 8 yıl önce