Word dosyası ortadaki yazıyı kaldırma

Merhaba bir tane word yazısı var elimde sınavda sorumlu olacaz ama ortada bir şekil var o şekil yüzünden gözüm ağrıyor okuyamıyorum bunu nasıl kaldırabilirim

muha189 muha189 (29)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Word belgesinin içinde resim mi var? Yani word belgesi oluşturulurken jpg gibi formatlardan mı yararlanılmış?

    Böyleyse resmi word belgesinden çıkartabilir daha sonra da o nesneyi silebilirsin

    DOCX belgesinsen resimleri çıkartmak için: https://products.groupdocs.app/parser/images/docx

    Bir resmin üzerinde istenmeyen objeyi silmek için: https://theinpaint.com/

    Tam olarak wordk belgesinde ne var bilmediğim için aklıma gelen senaryoyu yazdım.

    alattin alattin (16999)
    2 ay önce cevaplandı

    • Merhaba abi şimdi şöyle jpg değilde bir tez yazısı var elimde onun tam ortasında büyük bir simge var bir iki harf gibi düşün hani oluyor ya tezler de mesela üniversitesinin logusu gibi ben yazıyı okuyamıyorum bu yüz den ne yapabilirim resim gönderecektim göndermesini bilemedim muha189 2 ay önce