Word sayfam arama motoruyla ve e-kitap şekilinde açılıyor . Nasıl düzeltebilirim ?

Kendi    bilgisayarımda   Word   belgesine   kaydettiğim    ve    flash    belliğe   attığım    yazıları

Flash'ı     başka   bilgisayara    taktığımda    word    sayfası   word   sayfası   şeklinde   açılıyor   fakat   yazılar   garip   şekiller   ve   küçük   kutucuklar   hallinde   gözüküyor .

Benim   word   kullandığım   word   daha  yeni   sürümdü ,   şimdi   kullandığım   daha    bir   sürüm.

Fakat    arama   motoru    yoluyla   açılıyor   ve   e -   kitap    şeklinde   açılıyor   ve    üzerinde    bir    işlem   yapamıyorum   yani    yazı    yazamıyorum..

Bu    sorunu   nasıl    çöze   bilirim   ?

Tekrar    word    sayfası   düzgün   halinde   nasıl    aça bilirim  ?

mat7 mat7 (341)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Flash belleği taktığınız bilgisayarda Office Word bulunmayabilir. Veya aynı versiyonda olmayabilir. Word belgenizi kaydederken Farklı Kaydet daha sonra dosya türünü Office97 uyumlu, yani .doc uzantılı olarak kaydetmeyi deneyin.

    1. Word dosyanızı kendi bilgisayarınızda çift tıklayarak açın.
    2. Word dosyanız Word programı içinde açılacaktır.
    3. Yukarıda, ekranın sol üst köşesindeki Dosya menüsüne tıklayın.
    4. Farklı Kaydet seçin.
    5. Kayıt ortamı olarak Flash belleğinizi veya her hangi bir yeri seçebilirsiniz.
    6. Farklı Kaydet ekranında Dosya adının olduğu kutunun altında Kayıt Türü olarak Word97-2003 Belgesi (*.doc) olan türü seçin.

    Bu sayede eski türlerin olduğu bir word belgesi elde etmiş olacaksınız. Dediklerimi uyguladıktan sonra, bu şekilde kaydettiğiniz word belgenizi diğer bilgisayarlarda da açabilirsiniz.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler cevapladığınız için . Yükarıda sorumdada düzeltme yaptığım gibi benim ilk kullandığım word daha yeni bir sürümdü. şuan kullandığım eski bir sürüm. Fakat cevabınızda belirtiğiniz yöntem flash kaydederken olacak bir yöntem sanırım . ( aslında bunu nasıl yapacağımı çokta anlayamadım açıkçası .) Ve ben şuanda flasha keydettiğim word sayfamı düzgün açmanın yöntemini arıyorum . Yinede ilerde gerekecek bir bilgi verdiğiniz tekrar teşekkürler . :) mat7 8 yıl önce
    • Cevabımı daha detaylı olarak tekrar düzenledim. Faydalı olacağını düşünüyorum. damlakoc 8 yıl önce
    • Çok teşekkür ediyorum bilgime bilgi kattınız . Evet faydalı oldu cevabınız . Tekrar çok teşekkürler . iyi çalışmalar kolay gelsin . :) mat7 8 yıl önce