Word  sayfamı  açıyorum,  açıldığı  gibi  donuyor

Windows 7  bir leptopum  var.
Windows  tarafından  destek  kesildi  bilindiği  gibi.
Şuanda  Microsoft  Word  Belgesi  sayfamı  açıyorum  fakat  açıldığı  gibi  donuyor.
Ve  sayfayı  kapatamıyorum.
Ancak  bilgisayarı  tamen  kapatarak  kapanıyor  sayfa.
Bunun  sebebi  ne  olabilir  ve  çözümü  var mıdır ?
Yardımcı  olursanız  memnun  olurum.

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem özelliklerin nedir daha önce de varmıydı bu sorun .?

    Eğer daha önce yoksa sistem geri yükleme yapabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Evet b u aklıma gelmedi. şimdi yapacağım .Daha önce yoktu 2 gündür var . Sistem özellikleri şu sanırım mikrosoft windows stater 2010 @hydra (173) mat7 4 yıl önce
    • Tamam biraz uzun sürebilir hatta bazı yerlerinde takılmış gibi görülebilir sabırla bekle ve kesinlikle bilgisayarı kapatma. Ben buralardayım :) @mat7 hydra 4 yıl önce
    • Kusura bakmayın hemen dönemedim . Durum aynı ve sayfa açılırken altta şu uyarı çıkıyor https://i.hizliresim.com/DOz2Pl.jpg @hydra (173) mat7 4 yıl önce
    • Office hanngi sürüm ? Orjinal mi office yoksa crack mi ? Merak etme yardımcı olacağım hydra 4 yıl önce
    • @mat7 hydra 4 yıl önce
    • tabi ki windows 7 orjimal olduğu giibi word programımda orjnnal https://i.hizliresim.com/yGY5b7.jpg @hydra (173) mat7 4 yıl önce
    • Microsoft office güncel değil, başaka bir sürüm kullanıp denermisin mesela 2017 gibi. hydra 4 yıl önce
    • Nasıl günceleyibilirim ? @hydra (173) mat7 4 yıl önce
    • Eski sürümü dene öncelikle ( 2007 Sürümünü ) hydra 4 yıl önce
    • Yorumumu düzenleyeceğim bekle hydra 4 yıl önce
    • Ayrıca o hata eskiden nbende de vardı çok eskiden 2013'te falan başka sürüme geçince düzelmişti şimdi yorumumu düzenleyeceğim bekle. hydra 4 yıl önce

    Benim önerim ücretsiz Libre Office kullanman.  Hem para ödemezsin hem güncel kalırsın.

    https://www.libreoffice.org/download/download/?type=win-x86_64&version=6.3.4&lang=tr adresinden indirebilirsin.  Hem de hız olarak bence Microsoft office uygulamasından daha hızlı

    murat murat (12492)