Wordpress aynı isimdeki tema neden yüklenmiyor ?

wordpress li siteme tema yükledim sonra sildim sonra tekrar yüklemek istedim yüklenmiyor ama ismini değiştirince yükleniyor dün biraz kurcalarken temaların kayıtlarını görmüştüm ama nereden girdim bilmiyorum unuttum o temaların isimlerini kayıt eden bölüme nasıl girerim tekrar yeniyim daha =\

deniza deniza (49)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bildiğim kadarıyla temaların adlarının kaydedildiği bir yer yok. Temaların tutulduğu yer wp-content\themes dizinidir. Bu dizinde temaların klasörleri vardır temanın klasörünü sildiğinizde temada silinecektir.

    halilselcuk halilselcuk (1)
    8 yıl önce cevaplandı

    • hocam bilmiyorum dün girmiştim temalar silinmişti fakat klasör isimler iduruyordu zip olarak yüklediğim isimler herneyse o sorun değilde şimdi ben site.com/admin linkini site.com/başkabirşey olarak değiştirdim fakat site.com/admin yazınca off bu sayfa bulunamadı falan diyor yan taraftada kategoriler > genel sekmesi ve onun altındada giriş, son yazılar, RSS ler çıkıyor çıksın sorun değil fakat giriş sekmesine tıklayınca benim değiştirdiğim yönetici giriş ekranı geliyor yani hali ile linki değiştirmek işe yaramamış oluyor o giriş ekranını gizlemek için napmak lazım hocam bi yardım et ya =\ aldık bi bela deniza 8 yıl önce