wordpress.com Sitelerim Yükleniyor... sorunu nasıl çözülür?

Merhaba benim wordpress.com'da hesabım var, hesabımın içinde 5 tane site vardı. 5 tane sitenin hepsini sildikten sonra "Sitelerim Yükleniyor..." yazdı sonra bekledim, bekledim ama hala "Sitelerim Yükleniyor..." diyor. Ne yapmam gerek, yeni site oluşturmak istiyorum "Yeni sit" butonu yok.

Ek: Hata: https://i.hizliresim.com/16BzXB.png böyle kaldı, tarayıcı olarak Operayı kulşlanıyorum. Microsoft Edge'de de denedim aynı sonuç çıktı, Opera ve Edge var. Operanın ömbelleğini temizledim yine aynı sonuç çıktı.

ilkaybaki ilkaybaki (236)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle bu ekranın bir ekran görüntüsünü koyarsan çok iyi olur. Farklı tarayıcı ile denedin mi? Chrome kullanıyorsan Firefox ile deneyebilirsin veya tarayıcı verilerini temizleyip tekrardan deneyebilirsin.

    Bahsettiğin sorun bana sanki bir cache sorunuymuş gibi geldi.

    1. Adsl modemini kapat ve aç.  Wordpress sitelerim yükleniyor sorunu devam ediyor mu kontrol et.
    2. VPN, Proxy kullanıyorsan bunları devreden çıkart ve tekrar dene. Opera VPN açıksa VPN'i kapat. Değilse VPN'i açarak dene.
    3. Son önerim Firefox ile de mutlaka dene.

    Sorunun kesinlikle bağlantı ile alakalı bir sorun. Bir şekilde wordpress sitesinde bağlantı sorunu yaşıyorsun.

    alattin alattin (16984)