Wordpress'de makale tarzı ve konuları olan site kurmak.

Öncelikle Merhabalar

Başlıktan da anlaşılacağı üzere makale tarzı bir site kurmak isityorum uracağım site tamamı ile ücretsiz olacak onu belirteyim. Hangi temayı seçmeli ve neler yapmam lazım ? ve nelere dikkat etmeliyim ?  yardımcı bilgiler örneklere açığım.

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tema tamamen kişisel bir özelliktir, sizin neyi sevdiğiniz, hangi şablon/wallpaper i sevdiğin bunları kendin belirlemen gerekir. İnternetten araştırdım makalelere ve çoğu sıradan şablonlar ve temalar kullanmış, benim önerim sıradan bir şablon kullanmak. Çünkü şaşalı bir şablon okuyucunun dikkatini dağıtır.

    hydra hydra (3802)