Wordpress'de ücretsiz site kurmak

Öncelikle Merhabalar

Wordpress'de ücretsiz site kurma var mı ? yoksa 1 yıl ücretsiz olup önümüzdeki yıllarda ücret mi ödememiz gerekiyor ?

-Teşekkür Ederim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://wordpress.com/ adresinden wordpress site açarsan ücretsiz kullanabiliyorsun. Tamamen ücretsiz. İlk sene ücretsiz değil. Burada sana 3 GB yer verilir ve  @hydra  arkadaşımın da dediği gibi lucas77.wordpress.com gibi bir adresin olur.

    Sen eğer doğrudan lucas77.com olsun ve wordpress olsun dersen o zaman ücret ödersin.

    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

      Wordpress ile ücretsiz website kurabilirsin yalnız site adı "lucas77.com" yerine, "lucas77.wordpress.com" bu şekildedir...

      Paketler ;

      Resime tıklayarak siteye gidebilir, fiyatlandırma ve özelliklerine bakabilirsin.

      hydra hydra (3800)
      4 yıl önce cevaplandı

      • @hydra Aslında ''1 yıl ücretsiz olup önümüzdeki yıllarda ücret mi ödememiz gerekiyor ?'' şu sorunun cevabını tam alabilsem sevinirim. lucas77 4 yıl önce
      • Ücretsiz paket ücretsizdir, herhangi bir ücret ödemezsin. Hatta kredi kartı bile girmene gerek yok. Ücretli paket ücretlidir. Ben paketlere baktım 1 yıl ücretsiz olup gerisi ücretli diye b ir şey göremedim. hydra 4 yıl önce
      • @hydra Cevap için teşekkürler lucas77 4 yıl önce
      • Rica ederim @lucas77 hydra 4 yıl önce