Wordpress devamını oku yapma.

Bu kadar uzun cümle bir sayfa da olursa kötü oluyor, ben devamını oku... şeklinde nasıl yapabilirim?  Çok eskiden yapardım unuttum.

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kanka önce devamini oku ya nerden yapmak istiyorsan kursor i oraya tutup shift+alt+t ye basarsan olur

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

      <?php the_excerpt(); ?>

      Yazının özetini gösterebilirsin..

      Aşagıdaki kodla php kısaltma yapabilirsin the_content tüm yazı gösterir..

      <?php the_content(); ?>

      krsn krsn (233)