Wordpress ERR_TOO_MANY_REDIRECTS

Godaddy'den hazır bir site hazır aldık ve buna wordpress kurduk siteye girmek istediğimizde Bu sayfa çalışmıyor

 sizi çok fazla kez yönlendirdi. - ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatası veriyor. Sorun ne olabilir?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wordpress de genelde ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatası çerezlerden (cookie) kaynaklıdır. Eğer panelden site adresini değiştirdiysen bu olabilir. Bu durumda yapman gereken tarayıcı çerezlerini silmek ya da başka bir tarayıcı kullanmak.

    Aynı zamanda gizli bir tarayıcı sekmesi açarak da kontrol edebilirsin.

    alattin alattin (16984)