Wordpress ile yapılmış bir sitede hangi tema kullanılmış nasıl öğrenebilirim?

Herkese selam arkadaşlar, güzel söz içeren bir blog kurmak istiyorum, aşk sözleri içeren bir sitenin  teması gerçekten dikkatimi çekti ve sade şık olması yönünden bence çok iyi daha fazla genel kitleye hitap ediyor gibime geliyor. Ancak bu sitenin temasını merak ediyorum. Site wordpress ile yapılmış.   Herhangi bir wordpress sitenin temasını nasıl öğrenirim?

memoweb memoweb (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Seni kurnaz:)

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • evet çok çakal :)) alattin 7 yıl önce

    Wordpress ile yapılmış bir sitenin temasını öğrenmek için http://www.wpthemedetector.com/ sitesini kullanabilirsiniz. Site to check alanına Wordpress temasını öğrenmek istediğiniz sitenin adını yazın WPDT butonuna basın. Bu kadar. site hangi wordpress teması ile oluşturulmuş size gösterecekti.

    Bahsettiğiniz sitenin teması Colorbox olarak görünüyor.Colorbox  themeforest linkine buradan ulaşabilirsiniz.

    alattin alattin (16999)