Wordpress sayfayi kateogriye ekleme

Merhaba,

Benim bir sitem var linkten https://www..../category/roportajlar/ diye giriş yapınca istediğim sayfa açılıyor ancak onu kategori kısmına eklemek istiyorum. Kısaca röportajlar kategorisine tıklayınca sayfa röportajlar kategorisinde gözüksün istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Linkten girince bu sayfa çikiyor.

ozcaneren ozcaneren (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    hazır tema kullanıyorsan onun için eklentiler var php bilgin varsa özelden link atıyorum ordan yapabilirsin wordpress codex sayfasında örnekleri var...

    krsn krsn (233)