Wordpress sitemde bazı bloglarda reklam görünmüyor

Wordpress sitemde bazı bloglarda reklam görünmüyor bazılarında görünüyor, bunun sebebini biliyor musunuz?

bahrikement bahrikement (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bahsettiğin reklamlar Google reklamlarıysa, google girdiğin sayfayı analiz eder ve sayfaya uygun reklamları görüntüler. Bazı sayfalarda reklam görüntülenmeyebilir. Değerli envanter yoktur veya uygun reklam yoktur. Bazı sayfalarda reklamların görüntülenmesi vakit alabilir.  Bu durumla ilgili senin yapabileceğin pek bir şey yok. Sayfalarda içeriğin zengin olmasına dikkat etmen gerek.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

      Sorun çözüldü teşekkürler cevap verdiğiniz için.

      bahrikement bahrikement (5)