WordPress siteme açılır menü nasıl eklerim?

Merhaba

Ben wordpress sitesi kurdum oyunlarla alakalı ama ben üzerine mouse getirince altta sekme açılan kategorilere ayrılan bir site gibi yapmak istiyorum .

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Wordpress yönetim panelinde temalar vardır. Bunları incelemeni öneririm.

    Bir de Wordpress yönetim paneline aşina olmanda fayda var. Youtube de pek çok video var.  Bunları incelersen sana çok faydası olur.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bir önceki açtığın konuda sana bu yüzden wordpress dersleri izlemeni tavsiye etmiştim. WordPress'te istediğini yapabilmen öyle ha diye olacak iş değil. Teknoloji forumlarında dolaşarak cevap bulman çok zor. Elbette ufak ufak yardımcı oluruz ama bu hususta özel olark ders veren yerlere bakma şart diyebilirim.

      omercik omercik (9418)