WordPress'te RSS ile sitedeki içeriği çekmek

Arkadaşlar bu günlerde wordpress ile ilgili araştırmalar yapıyorum.Rss i araştırıyorum.Rss ile içerik çekilebiliyormuş.Mesela bir websitesini full olarak kopyalamak mümkün mü?Bunu nasıl yaparım?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    RSS ile sitedenin izin verdiği içerikleri çekebilirsin yalnızca. WordPress'te bunun için eklentiler mutlaka vardır.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho var olmasına var da nasıl yapıyorlar anlayamadım.Rss ile içerik çekmek için youtubeda videolar izledim araştırmalar yaptım nette ben yapamadım.Bunu nasıl yapabileceğimi biliyor musun?Mesela bir siteyi komple falan çekiyorlarmış.Denedim denedim yapamadım. sapphire 5 yıl önce
    • Bunu yapmak senin elinde değil. RSS'ini çekeceğin sitenin izin vermesi gerekiyor. Örneğin sadece "A" kategorisinin RSS'ine izin verdi, bu durumda yalnızca o kategorideki yazıları çekebiliyorsun. WordPress kullanımı konusunda detaylı bilgim yok ama RSS'in mantığı genel olarak bu şekilde @sapphire omercik 5 yıl önce