WordPress'te site dışına çıkma sorununu nasıl çözerim?

Wordpress siteme herhangi bir siteden video embed ediyorum.Ancak videonun üzerine tıklayınca hangi siteden embed ettiysem o siteye gidiyor.Bunun önüne nasıl geçerim?(Yani siteme giren kişinin site dışına çıkmasını nasıl engellerim?)

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lütfen yardımcı olun

    sapphire sapphire (66)
    5 yıl önce cevaplandı

      Sen youtube'dan linki alıyorsun sitene yapıştırıyorsun anladığım kadarıyla. Aşaıdaki adımları yaparsan sorunun çözülecektir.

      1. Sol üstte "+" isareti var ona tıkla.

      2. Arama bölümüne "video" yaz

      3. Buradan "URL'den ekle" yazısına tıkla, sonra istediğin videonun linkini al yapıştır.

      4. Videoyu kontrol etmek için "Ön izleme" tıkla izle kontrol et youtube'a yönlendiriyor mu diye.

      Ben kontrol ettim video sitemde izledim.

      ilkaybaki ilkaybaki (236)
      5 yıl önce cevaplandı

      • @ilkaybaki bu yazdığını bende yapıyorum ancak videoya tıklayınca youtube anasitesine gidiyor.Ben gitmesin istiyorum.Ve sadece youtube için değil diğer video siteleri içinde geçerli bu dediğim.Siteme giren kişi hiçbir şekilde dışarı çıkmasın istiyorum. sapphire 5 yıl önce