Worm:Win32/Autorun.AHY virüsü nasıl temizlenir?

Flash bellekten win32/autorun.ahy Virüsü bulaştı, yerel disk E deki dosyalarım gözükmüyor.

Bilgisayara autorun.AHY adlı virüs bulaştı. Yerel Disk E harddiskimde olan bütün dosyalarım gitmiş görünüyor. kurtarma şansım var mı ?

kralantep27 kralantep27 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Komut İstemini yönetici olarak çalıştırıp ardından aşağıdaki komutu girerek durumu denetekleyin.

    attrib -h -r -s /s /d E:\*.*

    (E yerine cihazınızın sürücü harfini kullanın)

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @kralantep27 öncelilkle yazdığım komutu deneyin eğer olmadıysa farklı çözüm yolları önerelim. ybaskin34 4 yıl önce

    https://uzmanim.net/soru/autorun-virusu-nasil-temizlenir/113

    6 yıl önce paylaşılmış ama hala işe yarar görünüyor.

    alattin alattin (16999)