WP Aero ve Aero Instagram güvenli midir? Kullanılır mı?

WP Aero'da tema değiştirme falan var. Aero Instagram'da fotoğraf indirme özelliği olduğundan kullanmak istiyorum ama güvenilirliği hakkında en ufak fikrim yok.

oguzhan08 oguzhan08 (45)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu tip programlar güvenilir gibi görünsede IMEI ve diğer bilgilerini çalabiliyorlar. Sözleşmeyi okumadan bişi diyemem ama çoğu mesajlarını yedekliyo ve satıyo ayrıca IMEI ni başka cihazlarda kullanabiliyorlar. Zaten whatsapp başlı başına zarar onun üzerine 3. part uygulama yükleyip bilgilerini bilmediğin kişilere vermek saçma olur.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • rice ederim (bunu onaylamamda sorun yok dimi :D) oguzhan08 3 yıl önce