ww8.ouo.today bildirimi nasıl kapatılır?

ww8.ouo.today reklam bildiriminin çıkmasını nasıl engelleyebilirim?

misty misty (556)
4 yıl önce sordu

  • Konuda bazı düzenlemeler, @editor tarafından yapılmıştır. editor 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Google Chrome-Ayarlar-Gelişmiş-Site ayarları-Bildirimler İzin verilen bölümündeki siteler listesinden "izni kaldır" diyin. Böylece siteden artık bildirim gelmeyecektir.

misty misty (556)
4 yıl önce cevaplandı

    Ek olarak tamamen reklam virüsünü silmek için

    ww8.ouo.today reklam virüsünü silmek için adwcleaner ve mallwarebytes ile bilgisayarınızı tarayın ve çıkan virüsleri temizleyin.

    Alttaki videodaki adımları izleyin.

    Reklam virüslerini temizleme

    darkcrak darkcrak (5168)