Wwe 2k16 İsdone.dll hatası

Wwe 2k16'nın pc için korsan cd'sini aldım içinde 4 cd var.Sorun şu kurulum %92.3'e kadar geliyo sonra İSDone.dll adlı başlık altında şu yazıyor.İts not foundy any ISArcEXtract.Yazıyo en azından bunun gibi birşey lütfen yardım edin.%92.3 olmasa daha erken olsa iyidi 3 saat kurulum için bekliyosun sonra bitmesine 10 dakka kala kurlum hata veriyo.

PC'min özellikleri:

Windows 8.1 Single Language 64-Bit

8GB Ram

İ7 8 Çekirdek

NVİDİA GT Geforce730 4GB

Not:Bu hatayı çözmek için System32'ye veSYSWOW64'de attım Oyunun dosyalarını CD'den masaüste bir klasöre çıkartıp isdoneyi ona attım kurarken windows defenderide kapattım yönetici olarak çalıştırdım hiçbiri işe yaramadı.

kaan53tr kaan53tr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1) 30 GB boyutunda sürücüde yeterli boş alan varmı?

    2 ) cd cizik olabilir okumuyor olabilir

    3) İSDone.dll sisteminizde eksik olabilir burdan indirin yükletin http://www.dlldownloader.com/tr/isdone-dll/download/e15ace64d993b5f1538f4a36575a4203/

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • SÜrücü derken? Herhalde C'den bahsedissunuz. 30GB'değil 205GB yervar. kaan53tr 7 yıl önce
    • İSDone.dll'yi indirdim ama dediğiniz yerden tekar iindiriym umarım olur kaan53tr 7 yıl önce