www.maxonclick.com bu çıkıyor internet sayfaları acilmiyor

Virüs bulaştı diyor maxonclick ekranı çıkıyor nasıl kurtulabiliriz

murat5 murat5 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Karşınıza çıkan ekrandan ve Maxonclick isminden anlaşıldığı kadarıyla Modeminize virüs bulaşmış gibi duruyor.Modem virüsleri genelde eski ve güncellenmeyen(güncelleme almayan) modemlerde karşılaşılıyor.Bu konu hakkında genel olarak iki yolunuz mevcut.Ya modeminize yeni bir firmware yükleyeceksiniz (eğer üretici firma tarafından çıkarıldıysa) ya da yeni bir modem alarak bu sorunu çözeceksiniz.

    Aşağıdaki konuda ayrıntılı olarak çözüm yolunu bulabilirsiniz.

    Maxonclick virüsü nedir, nasıl çözülür?

    ismailsarp ismailsarp (6010)