www.technopat.net şu anda bu isteği işleme alamıyor

technopat sosyal'e erişmek istediğimde şu hatayı alıyorum:

Bu sayfa çalışmıyor

www.technopat.net şu anda bu isteği işleme alamıyor.

HTTP ERROR 500

www.technopat.net şu anda bu isteği işleme alamıyor. hatasını neden alıyorum, sayfa neden açılmıyor?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    www.technopat.net şu anda bu isteği işleme alamıyor. hatasını neden alıyorum, sayfa neden açılmıyor?

    HTTP ERROR 500 hatası sunucu taraflı bir hatadır ve bu şuan o sitenin teknik sorunlar yaşadığını gösterir. Tehcnopat sitesi de HTTP ERROR 500 hatası veriyorsa bu site sunucularının teknik bir sorun yaşadığını gösterir.

    Sorun giderilene kadar siteye erişemezsiniz. Bu sebepten daha sonra tekrar denemelisiniz.

    Örneğin şuan: 05 Mayıs 2018 - 08:10 ile technopat sitesindeki sosyal bölüm HTTP ERROR 500 hatası veriyor ve açılmıyor. Daha sonra denediğinizde sorun  technopat  teknik yetkililieri tarafından düzeltilecektir.

    murat murat (12492)