www.tr-v9.net 'ten kurtulamıyorum

http://www.tr-v9.net  bu lanet eklentiden kurtulamıyorum söylediğiniz adwcleaner ve junkware adlı programlarla temizledim  ama yinede almadı başka bir yöntem var mı KESİN bir çözüm varsa yardımcı olursanız sevinirim... mail: turanucak@hotmail.com

turanucak turanucak (1)
10 yıl önce sordu

  • ben zaten o dediklerinizi yapmıştım, tekrar denedim ama silinmiyor bilg. yeniden başlatıldığında tekrar geliyor. turanucak 10 yıl önce

Toplam 4 Cevap

Merhaba aşağıdaki linkte size gerekli çözümü sundum kolay gelsin  saygılarımla...

http://uzmanim.net/soru/tr-v9-net-kaldirma-tr-v9-net-temizleme/2141

laboustasarim laboustasarim (693)
10 yıl önce cevaplandı

  • •ben zaten o dediklerinizi yapmıştım, tekrar denedim ama silinmiyor bilg. yeniden başlatıldığında tekrar geliyor. turanucak 10 yıl önce

laboustasarim'ın verdiği linkteki tüm adımları eksiksiz yaparsanız kesin çözümdür. Bizzat benim tarafımdan test edilmiştir.

Ayrıca Shortcut Cleaner nedir? Shortcut Cleaner nasıl kullanılır? programını deneyebilirsiniz.www.tr-v9.net tarayıcı korsanından kurtulmak için iyi bir programdır.

Internet Explorer, Chrome, Firefox gibi tarayıcıların kısayollarını www.tr-v9.net'den temizler.

murat murat (12492)
10 yıl önce cevaplandı

    ~~ben zaten o dediklerinizi yapmıştım, tekrar denedim ama silinmiyor bilg. yeniden başlatıldığında tekrar geliyor.

    turanucak turanucak (1)
    10 yıl önce cevaplandı

    • bigisayarınız teamviewer 9 programını kurunuzu kuruldukdan sonra sol kısımda id ve şifre vardır bu programı açtıktan sonra kapatmayınız ıd ve şifreyi yorum olarak yazarsanız uzak bağlantı saglayıp kaldırabilirim... laboustasarim 10 yıl önce
    • Eklentileri silmeyi atlıyorsunuzdur. Yöntem bizzat tarafımca uygulanmış ve kesin çözümdür. murat 10 yıl önce

    Arkadaşlar tr-v9.net ile ilgili benimde sıkıntım var, ne uyguladıysam pc yi kapatıp açtığımda tekrar aktif oluyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

    tulay tulay (1)
    10 yıl önce cevaplandı

    • aynen bende denedim uğraştım ama olmadı.. turanucak 10 yıl önce