X-VPN nedir? X-VPN nasıl kullanılır?

X-VPN programı nedir, ne işe yarar? Bilgisayara X-VPN nasıl yüklenir?

X-VPN programını nereden indirebilirim? X-VPN ücretli mi?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    X-VPN telefonda ve bilgisayarda kullanabileceğiniz bir VPN programıdır. X-VPN programını ile IP adresi gizleme, internette güvende kalma gibi gereksinimleriniz için kullanabilirsiniz.

    X-VPN nasıl kullanılır? X-VPN'i nereden indirebilirim?

    X-VPN - Windows

    X-VPN - Mac

    X-VPN - Android

    X-VPN - iOS (iPhone/iPad)

    Yukaridaki bağlantılardan kullandığınız cihaza uygun sürümünü indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. X-VPN programını Windows ve Mac'te kullanabilmek için hesap oluşturmanız gerekiyor, Android ve iOS'ta ise hesap oluşturmadan kullanabilirsiniz.

    X-VPN ücretli mi?

    X-VPN programı Android ve iOS için tamamen ücretsiz olup herhangi bir kota limiti yoktur. Ancak Windows ve Mac platformu için sadece 500 MB kota bulunuyor ve 500 MB'ı bir defa bitirdiğinizde satın almanız gerekiyor.

    X-VPN programını kullanmalı mıyım?

    Windows ve Mac'te ücretsiz olmadığı için kullanmak istemeyip farklı alternatiflere bakmak isteyebilirsiniz ama eğer Android ve iOS için ücretsiz VPN arıyorsanız X-VPN'i kesinlikle tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)