x265 biçiminde kodlanmış mkv dosyalarını oynatamıyorum PC çok fazla kasıyor

GOM Player ile x265 codec bir film izlemeye çalıştığımda kasmaktan izleyemiyorum. i5-6500 işlemci, 8gb ram ve Rx 470 ekran kartım var bilgisayarımda kötü değil yani bu sorunu nasıl çözerim?

taha17 taha17 (91)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında antivirüs programı kullanıyor musun? Kullanıyorsan hangi antivirüs programını kullanıyorsun?

    Windows sürümün güncel mi? Bilgisayarını sürekli güncel mi tutuyorsun?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Malwarebytes Premium ile arada bir tarıyorum ve Windows 10 Pro kullanıyorum güncel. Oyunlarda yüksek grafiklerle bile kasmıyorken x265 codec'i PC'yi kastırıyor taha17 3 yıl önce