x64 tabanlı Sistemlerde Windows 10 Sürüm 1511 için Güncelleştirme (KB3122947) - Hata 0x80070643

Windows Update'de güncelleştirme yaparken bu hatayı alıyorum. Diğer bir konuda da böyle bir hata gördüm, CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp

dism / online / add-paket /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee6890d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

enterladım. Lakin sorun çözülmedi.

btlakdmr btlakdmr (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    dism /online /add-package /packagepath:C:\Windows\SoftwareDistribution\Download\c4a1b8896ce9fbfea96c1ee6890d52a5\windows10.0-kb3122947-x64.cab

    Bu şekilde yap ve yeniden dene.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz şekilde bilgisayarımda yaptığımda oldu, fakat aynı şeyi tabletimde denediğimde "Error 3" adlı bir hata alıyorum. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? btlakdmr 8 yıl önce
    • Tablet için birşey söyleyemem. Zira deneme yapabilmem için elimde bir tabletim olması gerekmektedir, fakat yok. temmuz 8 yıl önce
    • http://imgim.com/image/7852incib1841798.png Dediğiniz kodu yapıştırdığımda böyle bir ekran çıkıyor. Görüpte birşey diyemez misiniz? Bu arada tablet 32 bit, 64 değil. btlakdmr 8 yıl önce
    • 32 Bit ise hiç bakmama bile gerek yok. Çünkü benim verdiğim komut, x64 taban çözümü için. Fakat sen yine komut kodlarının sonundaki x64.cab'ı x86cab şeklinde değiştirerek deneyebilirsin. Belkide tutar, kimbilir :) temmuz 8 yıl önce
    • Maalesef, olmuyor :/ btlakdmr 8 yıl önce
    • Öyleyse bu konuyu ayrıca araştırmalısın. Eğer ben ilgili konuda web platformunda birşeylere rastlarsam buradan sana bilgi aktarırım. Kolay gelsin. temmuz 8 yıl önce