Xaomi 5 Telefonuyla ilgili veya 1500 civarlarında en uygun telefon önerileri?

Xaomi 5 isimli telefonu bir kaç ay önce internette gördüm sanırım andriod , ucuz ve kaliteli özellikler olacağı yazıyordu.. bu telefonun çıkmasını bir süredir bekliyorum fakat hala tam net bir tarih öğrenemedim.Yeni bir telefon alacağım telefonda dikkat edeceğim özellik hızlı olması, İphone haricinde(çok pahalı olduğu için) önerebiliceğiniz 1500 civarlarında bir telefon veya mi5 nasıldır bilgi verebilirseniz sevinirim

efendisiz efendisiz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bütçene uygun telefon modellerini 1500TL Akıllı Telefon Tavsiyeleri linkinde inceleyebilir ve bilgi edinebilirsin.

    damlakoc damlakoc (1391)