xboot programı fatal error hatası veriyor?

çoklu usb boot etme programı olan xboot ile win 7/8/10 kurmaya çalışıyorum resimdeki hatayı veriyor bahsedlien PGK.Extensions.dll dosyasını google dan indirip kurulum klasörürün içine attım ama yine aynı hatayı alıyorum

nasıl çözeceğim bu işi lütfen yardım edin? başka boot programı kullan önerilerini dikkate almayacağım bilginize..

kormac kormac (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Koskoca Sitede Bir Cevap Yok Arkadaşlar Lütfen Biraz Yardım Bu program ile tek bir usb ye 1den fazla format iso boot edebiliyoruz fakat böyle bir hatayla karşılaşıyoruz. Lütfen Bilen Varsa Yardımcı olsun !!!

    baris55 baris55 (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      bende sorun var

      kaydol kaydol (1)