Xbox Game Pass PC

bilgisayar sisteminin iyi olması gerekiyor mu? yoksa geforce now gibi (sistem çok kötü bile olsa internet üzerinden oynama) bir yazılım mı kullanıyor?

xebeth xebeth (37)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir bilgisayar üzerinden oynanmıyor, EA Play gibi, yani abonelik alıyorsun sen de 100'lerce oyunu istediğin kadar oynuyorsun. Yani Geforce Now Gibi bir platform değil, başka bilgisayardan oynamıyorsun, kendi bilgisayarından oynuyorsun.

    Aktif olarak kullanıyorum bu ay sonu bitiyor tekrar alacağım, Gears 5, Gears Of War 4, The Long Dark, Wolfenstein: YoungBlood, Crackdown vs vs 20'den fazla daha oyun oynadım, oyunların boyutu yüksek olduğu için ve aktif olarak video çektiğim için HDD'de yer kalmadı, oynayıp siliyorum ben de, şuanlık Sea Of Thieves, Dirt Rally 2.0, Flight Simulator 2020 var.

    Fiyatları yukarı da. Eğer iyi bir sistemin var ise kesinlikle almalısın, küçük bir meblağ karşılığında 100'den fazla kaliteli oyunu oynuyorsun. Ben Sea Of Thieves ve Gears 5 için almıştım mesela.

    hydra hydra (3802)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yani sistemin iyi olursa iyi bir platform, sistem iyi değilse oyunları yine oynayamazsın. anladım teşekkürler. xebeth 3 yıl önce
    • Hayır, yanlış anladın ben FPS açısından sistemin iyi olmasıyor anlamında dedim, düşük sistem de de oynarsın ama biliyorsun ki düşük sistem de FPS in iyi olmaz @xebeth h hydra 3 yıl önce
    • tamam hocam aynı şeyden bahsediyorum ben de zaten. cevabımı aldım ben teşekkür ediyorum. @hydra xebeth 3 yıl önce
    • Rica ederim hydra 3 yıl önce

    Merhaba

    Kısaca açıklayım Xbox Game Pass belli bir ücret karşılığı bazı oyunlara erişebiliyorsun.

    sametdemir sametdemir (60)
    3 yıl önce cevaplandı

    • hocam game pass'in ne olduğunu biliyorum zaten, demek istediğim kendi sistemimle mi oynadığım yoksa geforce now gibi sistem çok kötü bile olsa oynayabileceğim mi? sorum da gayet açık olmuş yani verdiğin cevap bununla alakasız. xebeth 3 yıl önce
    • Geforce Now gibi bir platform değil, geforce now'un amacı uzak bilgisayara bağlanarak o bilgisayardan oyun oynamak, XBOX Game Pass sadece 100'ler ce oyunu ufak bir ücret ile oynayabildiğin bir abonelik sistemi, anlayacağın geforce now ile benzer yanı yok @xebeth hydra 3 yıl önce
    • @xebeth hata bende kusura bakma sametdemir 3 yıl önce