Xbox ile oyun indirirken indirme durdu devam etmiyor

Xbox üzerinden oyun indirirken internetim gitti bilgisayarı yeniden başlattığımda oyunun indirmesi devam etmiyordu oyunu kaldıramıyorum ve indirmesini devam da ettiremiyorum

https://prnt.sc/uclsds

taha17 taha17 (91)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok saçma bu durum bende de bir türlü silememiştim, hatta silmeme rağmen boş alan açılmadı, windowsapps klasörüne girmeme de izin vermiyor, sanki KGB'nin gizli bilgilerini saklıyorlar. Microsoft Store'dan duraklatıp yeniden devam ettirmeyi denediniz mi? Eğer olmuyorsa iptal edip tekrar indir, 2.91 GB zaten.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • windowsapps'e girmeyi ben de denemiştim becerememiştim şimdi bilgisayara güncelleme attım düzeldi ne saçma sorun bu amk taha17 3 yıl önce
    • Ben XBOX'dan indirdiğim Dirt Rally'i silmek istedim zar zor sildim şuanda bilgisayarda bulunmamasına rağmen yer açılmadı, saçmalık. hydra 3 yıl önce