Xiaomi 20000 mAh Powerbank şarj olmuyor

Xiaomi 20000 mAh (Versiyon 2) Quick Charge 3.0 taşınabilir hızlı şarj aldım. Aldığımda iki diş doluydu bittikten sonra telefonumun şarjıyla şarj etmek istedim. 15-16 saat beklememe rağmen 1 ışık yanıp sönüyor, çıkardım telefona taktım şarj etmiyor. Telefonu güvenilir firmadan aldım yardımlarınızı bekliyorum.

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tefefonu güvenilir bir firmadan aldında power bank'ı nereden aldın? Hehalde power bank bozuk. Aldığın yere git ve değiştirilmesini talep et. Ayıplı (fabrikasyon olarak problemli) ürün olduğunu söylersin satın aldığın yere.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hepsiburadadan Aldım Kardeşim furkanozkaynak 6 yıl önce
    • @furkanozkaynak Hepsiburada çok güzel ilgileniyor. Bir telefon et kendilerine. toprak34 6 yıl önce
    • Hepsi buradan müşteri hizmetlerini arayabilir ve "Nasıl olacak?" diye kendilerine sorabilirsin ağabeyim :) @furkanozkaynak temmuz 6 yıl önce
    • Bendeki ŞArjın Amper Düşüklüğünden İlgisi Olabilirmi furkanozkaynak 6 yıl önce
    • Hiç sanmıyorum. Ama sen başka bir şaj aletiyle şarj etmeyide dene yine. Eğer yine sonuç alamazsan hepsiburada'yı arar ve problemi söylersin kendilerine. Onlar bir çözüm gösterirler sana (Belki garanti kapsamında yetkili servise gönderilmesi ve/veya sağlam bir ürün ile değiştirilmesinin sağlanması gibi). Eğer kargo ile ürünü kendilerine veya yetkili teknik servise göndermen gerekirse, kargo ücreti ödemeyeceksin, bilgin olsun. Eğer zaten ucuz bir ürün, hiç değmez dersen sen bilirsin. Diğer türlü belittiğim şekillerde yaparsın @furkanozkaynak temmuz 6 yıl önce
    • Teşekkürler İlginden Dolayı Kardeşim furkanozkaynak 6 yıl önce
    • Bir şey değil Ağabeyim :) @furkanozkaynak temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz dede @furkanozkaynak :) hakan 6 yıl önce
    • :)) @hakan temmuz 6 yıl önce