Xiaomi Android telefonda iç ses kaydı nasıl yapılır?

Telefon-Pocophone F1

Ekran kaydı programı var ama iç ses kaydı yok malesef

Rootsuz nasıl iç ses kaydı yaparım

magdur01 magdur01 (18)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    @magdur01 ̶s̶u̶a̶n̶l̶i̶k̶ ̶a̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶d̶e̶ ̶i̶ç̶ ̶s̶e̶s̶ ̶k̶a̶y̶d̶e̶t̶m̶e̶ ̶ö̶z̶e̶l̶l̶i̶ğ̶i̶ ̶m̶e̶v̶c̶u̶t̶ ̶d̶e̶ğ̶i̶l̶,̶ ̶n̶e̶ ̶z̶a̶m̶a̶n̶ ̶g̶e̶l̶e̶c̶e̶ğ̶i̶ ̶d̶e̶ ̶b̶e̶l̶l̶i̶ ̶d̶e̶ğ̶i̶l̶.̶s̶i̶s̶t̶e̶m̶ ̶i̶z̶i̶n̶ ̶v̶e̶r̶m̶i̶y̶o̶r̶.̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶'̶i̶n̶ ̶y̶e̶n̶i̶ ̶s̶u̶r̶u̶m̶l̶e̶r̶i̶n̶d̶e̶ ̶b̶ö̶y̶l̶e̶.̶ ̶E̶s̶k̶i̶ ̶b̶i̶r̶ ̶s̶i̶s̶t̶e̶m̶e̶ ̶s̶a̶h̶i̶p̶i̶s̶e̶n̶ ̶(̶ö̶r̶n̶:̶4̶.̶0̶ ̶,̶ ̶4̶.̶1̶)̶ ̶S̶C̶R̶P̶R̶O̶2̶ ̶i̶s̶i̶m̶l̶i̶ ̶u̶y̶g̶u̶l̶a̶m̶a̶y̶ı̶ ̶d̶e̶n̶e̶y̶e̶b̶i̶l̶i̶r̶s̶i̶n̶.̶̶(ROOT gerektirir)

    EKLEME:  Bu özellik MIUI 9 Global Beta ROM 8.1.11 sürümünde mevcut.Ekran Kaydedici uygulamasını açın - Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine tıklayın - Ses Kaynağına tıklayın - Etkinleştirmek için açılır menüden Hoparlör'ü seçin.

    ozgurlol ozgurlol (268)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Yanlış biliyorsun şu an xiaominin bazı modellerinde var ve kardeşim Samsung telefonundan iç ses kaydı yapıyor araştırmadan yazmışsın hemen magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 araştırdım ama xiomi yazısını görmemişim sende önyargılısın! ozgurlol 5 yıl önce
    • Kusura bakma magdur01 5 yıl önce
    • Ama oyle soyleyince sinirlendim biraz magdur01 5 yıl önce
    • Cevaplarınızı bekliyorum yine magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 ekleme yaptım. ozgurlol 5 yıl önce
    • Okadar biliyorum baktım yok oyuzden yazdım buraya başqa yontemler için ayrıca xiaxmi. :)) Ne ne kadar guldum :) magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 :) ozgurlol 5 yıl önce
    • @magdur01 xiaomi MIUI 9 Global Beta ROM 8.1.11 sürümü haric diğer android cihazlardada ic ses kaydetme özelligi bulunmamamakta , tabiiki herkes bu özelligin olmasını ister ama google nedense eklemiyor,eklenmiyor (: ozgurlol 5 yıl önce
    • Hmm peki youtube da bircok video buldum kimisi kulaklıkla yapıyo sence bu ne kadar mumkun ? magdur01 5 yıl önce
    • Gerçi kardeşimde kullaklıkla yapıyordu eskiden ortadan kesib ucunu yakıyordu ve sonuç iyiydi ama onu kaybetti ve yeni bir kullaklıqım yok başqa bir yolu varmı acaba? magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 baska yolu var mi bilemiyorum. ozgurlol 5 yıl önce
    • https://m.youtube.com/watch?v=cupplOF7Ysw buyur magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 yontem guzele benzıyor,deneyip sonucu buraya yazar mısın? ozgurlol 5 yıl önce
    • Yeni kulaklık almam lazım magdur01 5 yıl önce
    • @magdur01 kolay gelsin :) ozgurlol 5 yıl önce
    • Her turlu marka olurmu peki ? magdur01 5 yıl önce
    • Yani oluyorsa 5 tl satılan 2 ci el kulaklıklar var onlardan alayım magdur01 5 yıl önce
    • Ekran kaydı yapmak istiyorsanız Mobizen'i tavsiye ederim. ilkaybaki16 5 yıl önce

    MIUI 10'da Ekran kaydedici uygulamasının içindeki ayarlarda  Ses Kaynağı diye bir seçenek var. Sistem sesleri seçeneğini seçtiğinde iç sesleri kaydediyor.

    murat murat (12492)