xiaomi mi 360° ev güvenlik kamerası Wi-Fi bağlantı sorunu

Mi 360 Ev güvenlik kamerası kullanıyorum, modem şifresi değiştirdim ama kameraya yeni şifreyi nasıl yükleyeceğimi bulamadığım için ağ bağlantısı yüzünden çalışmıyor, yeni Wi-Fi şifresini kameraya nasıl yüklerim.

Teşekkürler.

refikilhan refikilhan (1)
1 yıl önce sordu

  • Sorunu çözdüm, konu kapatılabilir. refikilhan 1 yıl önce
  • @refikilhan nasıl çözdüğünü paylaşırsan seninle aynı sorunu yaşayanlar da bundan faydalanabilir hakan 1 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Mi Home App uygulamasını telefonuna yüklemelisin.  Google Play ya da App Store üzerinden telefonuna Mi Home App uygulamasını yükledikten sonra Mi Home uygulaması içinde + tuşuna basarak xiaomi mi 360° cihazını telefona ekle. MEvcut ekli varsa önce onu kaldır.

Eklediğin xiaomi mi 360° cihazına dokunduğunda xiaomi mi 360° Choose router ekranında WiFi seçmeni isteyecek oradan kablosuz ağını seçmeli ve yeni parolayı girmelisin.

hakan hakan (15424)