Xiaomi mi 4 Rom güncellemesi nasıl yapılır?

mi 4 Rom güncellemesi nasıl yapılır?

Xiaomi mi 4 Rom yükleme nasıl yapılır?

hakan hakan (15394)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Xiaomi mi 4 Rom güncellemesi nasıl yapılır? Xiaomi mi 4 Rom yükleme nasıl yapılır?

    1. Xiaomi mi 4  için uygun olan MIUI buradan indirin: Mi 4 Rom indir
    2. Açılan sayfada Stable ROM>Full ROM pack altındaki Download Full Rom butonuna tıklayacaksınız.
    3. İndirdiğiniz dosyayı telefonunuza ana klasörüne aktarın.
    4. Xiaomi mi 4  Rom yükleye bilmek için öncelikle bilgisayarınıza MiPCSuite yazılımını yüklemeniz gerekiyor.
    5. Mi PC Suite indir adresinden programı indirin ve kurun.
    6. Mi PC Suite programını çalıştırın.
    7. Mi PC Suite içinden Update seçeneğini tiklayın. Sonra Flash'ı seçin.
    8. Telefonunuzda Ses Kısma ve Açma / kapama düğmelerine aynı anda basın. Bu tuşların hangisi olduğu ekranda gösterilecektir.
    9. Telefon ekranında Android robotu ve Mi tavşanı simgesi çıktığında telefonu USB ile bilgisayara bağlayın.
    10. Flashlama işlemi başlayacaktır.

    Flashlama işlemi bittikten sonra telefonunuz kendiliğinden yeniden başlayacaktır.  Yeniden başlatıkdan sonra Eğer telefon Powered By Android ekranında takılı kalıyorsa Ses Kısma ve Açma / kapama düğmelerine aynı anda basın. Telefon yeniden başlaycaktır ve normal olarak açılacaktır.

    hakan hakan (15394)